logo 500
بدترین روش برای از بین بردن یک محصول بد، بازاریابی و تبلیغ زیاد آن است.

پیتردراکر

 
 
خدامراد رستمی

تـاریـخـچـه راز مـدیـران

وب سایت راز مدیران در سال 1397 توسط خدامراد رستمی تاسیس و راهاندازی شد. هدف از طراحی این سایت ارائه آموزشهای نوین، تخصصی و کاملا کاربردی متناسب با بازار ایران است. ما در این سایت با استفاده از مقالات، پادکستهای صوتی و تصویری، محصولات آموزشی و آموزشهای آنلاین درصدد آن هستیم تا به کسبوکارهای کوچک و نوپا برای داشتن کسبوکاری پویا با دارا بودن مشتریان زیاد، سطح رقابتپذیری بالا و میزان فروش بالا کمک و یاری رسانیم.
خدامراد رستمی

رسـالـت راز مـدیـران


رسالت گروه آموزشی راز مدیران ارائه راهکارها و آموزشهای کاربردی و کاملا عملی به کسبوکارهای کوچک و نوپا مطابق با استانداردهای روزمتناسب با بازار ایران است و تلاش این گروه در راستای تبدیل کسبوکارهای کوچک و نوپا به کسبوکارهایی مدرن در سطح بینالمللی و رقابتپذیری جهانی است.

ما به چند روش به شما جهت بازاریابی موثر و افزایش فروش کمک خواهیم کرد

ارائه محصولات آموزشی به مدیران، فروشندگان و تمامی علاقهمندان به مباحث بازاریابی و فروش
برگزاری دورههای آموزشی حضوری و غیرحضوری در زمینه بازاریابی و فروش
مشاوره اختصاصی فروش بهصورت حضوری و غیرحضوری متناسب با کسب وکار شما
خدامراد رستمی
امروزه فروش و بازاریابی که به اصطلاح مارکتینگ نیز می گویند دیگر ارتباطی به زیاد صحبت کردن ندارد بلکه این امر تبدیل به یک علم شده است که باید در بهترین زمان بهترین تاثیر را در ذهن مشتری بگذاریم.
امروزه فروش و بازاریابی که به اصطلاح مارکتینگ نیز می گویند دیگر ارتباطی به زیاد صحبت کردن ندارد بلکه این امر تبدیل به یک علم شده است که باید در بهترین زمان بهترین تاثیر را در ذهن مشتری بگذاریم. ما با توجه به نیاز جامعه بروزترین منابع و بسته های آموزشی را تولید و گردآوری کرده ایم تا شما نیز کار و حرفه خود را به صورت علمی دنبال کنید و بازخورد بهتری بگیرید.

راز مدیران

ما جدیدترین و کاربردی ترین راهکارهای افزایش فروش متناسب با بازار ایران را در اختیار شما قرار خواهیم داد. در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید به قسمت تماس با ما بروید.