مدیریت تجربه مشتری پس از بحران

سلام. تا حالا درباره ۴ راهکار بسیار مهم درباره بازسازی کسب‌وکارها طی ویدیوهای قبلی مواردی را با شما در میان گذاشتم. آنها شامل بررسی روند درآمدها و هزینه‌هایتان قبل از کرونا، انجام تحقیقات بازار جدید پس از کرونا، تغییر در فرآیند بازاریابی و همچنین بحث تحول در کانال‌های فروش کسب‌وکارتان برای جذب حداکثری مشتری و افزایش فروش بود.

در راهکار پنجم و آخر میخواهیم به موضوع شبکه‌سازی و ارتباطات ارجاعی بپردازیم. دوستان خوبم کیفیت زندگی ما به کیفیت ارتباطاتمان بستگی دارد و اگر ما بتوانیم یکسری افرادی که محبوب و پرطرفدار در  جامعه هدف ما هستند و اونا ما رو به یکسری مشتریان ارجاع دهند ما میتوانیم در مدت زمان کمی تعداد مشتریانمان را افزایش بدهیم و درآمدمان را بالا ببریم.همچنین اگر بتوانیم با استفاده از ارتباطات و روابط‌ عمومی از طریق مشتریان فعلی و وفادارمان بخواهیم ما را به دیگران که به محصولات، کالاها و خدمات ما احتیاج دارند معرفی کنند، میتوانیم افراد زیادی رو برای خرید جذب کسب‌وکار خودمون کنیم.

این نکته رو همیشه به یاد داشته باشید که هر مشتری پلی به سوی تعداد زیادی از مشتریانی است که احتمالا به آن کالا و خدمت احتیاج دارند و فقط کافی است ما بتوانیم با ارتباطات موثر در زمان و مکان مناسب آن مشتریان را جذب کنیم.

اگر خواسته باشیم یک جمع بندی کلی از ۵ راهکار بازسازی کسب‌وکارها داشته باشیم این است که هر کسب‌وکار باید مدل و برنامه خاص خودش را متناسب با زیانی که از بحران و کرونا دیده است، برای سال جدید و بعد از کرونا برنامه‌ریزی کند و زیرساخت‌های لازم برای حفظ و توسعه کسب‌وکار خودش را مهیا کند.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید.

میانگین آرا: ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

هنوز رای ثبت نشده است.

ویدیو

جذب مشتریمدیریت تجربه مشتریمشتری مداریوفادار سازی مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *