راهکارهای افزایش فروش در اینستاگرام

راهکارهای افزایش فروش در اینستاگرام


یکی اقدامات مهمی که باعث افزایش فروش شما در اینستاگرام می‌شود، این است که برای مشتریان تعهدهای کوچک طراحی کنید و بعد از مدتی طبق برنامه زمانی خاص به آنها پیشنهاد اصلی خرید را بدهید.

به عنوان مثال می‌توانید از مخاطبان از سوال‌کردن درباره نظراتشان در استوری اینستاگرام شروع کنید. سپس از طریق دایرکت با مخاطبانی که با شما تعامل کرده‌اند، گفتگوی خود را شروع کنید و نظر آنها را درباره موضوعات مختلف در حوزه خودتان بپرسید زیرا نظر آنها به شما کمک می کند محصولتان را بهبود دهید و ایرادات را برطرف کنید؛ به علاوه این حس به او القا می شود که برای او ارزش قائلید. سپس می‌توانید به آنها یک مشاوره خرید چند دقیقه‌ای برای خرید احتمالی متناسب با نیاز و خواسته‌ای که دارند بدهید.

به همین صورت طبق برنامه زمانی  این اقدامات کوچک و مستمر باعث می‌شود که مخاطب به شما عادت کند و هر تعاملی که شما در نظر داشته باشید، را با شما انجام دهد.

نکته مهم در این روش این است که مشتریان بخاطر تعهدی که به شما در ذهنشان ایجاد شده و ایجاد عادت ذهنی که از سمت شما بوده، تمایل خیلی زیادی برای خرید محصولات یا کالاهای شما و یا معرفی به دیگران برای خرید پیدا می‌کنند و باعث می‌شود فروش شما در اینستاگرام افزایش پیدا کند.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید.

میانگین آرا: ۵ / ۵٫ تعداد آرا: ۳

هنوز رای ثبت نشده است.

ویدیو

بازاریابی آنلاینفروش آنلاینفروش اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سیستم فروش اتوماتیک
کلیک کنید
close-image